В Україні відкрили вже понад 20 РАЦСів нового формату – “Open Space”, – Мін’юст

За словами Станіслава Куценка, новий формат полягає в прозорості, комфорті та швидкості отримання послуг

uatv
07.11.2018
Фото Укрінформ-UATV

В інтерв’ю UATV начальник головного управління юстиції в Києві Станіслав Куценко розповів про новий соціальний проект міністерства – РАЦСи нового формату “Open Space”.

“Проект “Open Space” – це відділ реєстрації актів цивільного стану, який реєструє народження, одруження, розірвання шлюбу, зміну імені та смерть. Також там надаються документи про ці юридичні факти. Водночас новий формат полягає у трьох ключових речах: прозорість, комфорт і швидкість”, – сказав Куценко.

Він зазначив, що в “Open Space” нові приміщення, де навіть двері прозорі, тож там видно, що відбувається з документами. “Створені всі умови для того, щоб не було корупції”, – наголосив начальник головного управління юстиції в Києві.

Другий важливий момент, за словами Куценка, це комфорт для громадян – у нових офісах є кондиціонери, дивани, вода, чай, кава. “І, що найголовніше, чекати документи доводиться зовсім мало – більшість документів виготовляються протягом 10-15 хвилин“, – зауважує Станіслав Куценко.

“Ми зараз відкрили уже 22 таких “Open Space” в Україні. До кінця року вони будуть уже в усіх обласних центрах, а в наступному році ми плануємо відкрити такі центри в містах регіонального значення”, – розповів гість студії.

Також він пояснив, що РАЦСи нікуди не зникнуть з появою “Open Space”. “Open Space” – це вже переформатований РАЦС, де сидять фахівці в уніформі, завжди з посмішкою, і, що важливо, з нормальними зарплатами. Завдяки цим проектам ми забудемо, що таке черги, побутова корупція та тривале отримання документів”, – підсумував Куценко.

Телеверсію інтерв’ю з начальником головного управління юстиції в Києві Станіславом Куценком дивіться 10 листопада о 15:00 у програмі “Лицом к лицу”.

 Наталія СОФІЄНКО, UATV

Джерело UATV
дата 07.11.2018
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV