В окупованому Криму силовики після обшуку заарештували імама мечеті (ВІДЕО)

uatv
15.04.2019
Фото Кримська солідарність

Імама мечеті села Штормове, яке розташоване на території незаконно анексованого Криму, Рустема Абілєва затримали після обшуку в його будинку за підозрою в “екстремізмі”. Його повезли в ФСБ.

Про це повідомляє “Кримська правозахисна група” у Facebook.

“В с. Штормове Балаклавського району Севастополя 15 квітня 2019 року російські силовики провели обшук в мечеті і в будинку кримського татарина, мусульманина, імама цієї мечеті Рустема Абілєва. За інформацією активістів Кримської солідарності, після закінчення “слідчих дій” Рустем Абілєв був затриманий”, – зазначається у повідомленні.

За даними громадської організації, “слідчі” порушили кримінальну справу за ч.1 ст. 280 КК РФ (публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності).

⚡ СЛЕДСТВЕННЫЕ МЕРОПРИЯТИЯ В ДОМЕ РУСТЕМА АБИЛЕВАСегодня, 15 апреля 2019 года проводились следственные мероприятия в с. Штурмовом (село в Балаклавском муниципальном округе в составе Балаклавского района Севастополя) в доме Рустема Абилева,а также в мечети,которая принадлежит местной религиозной организации «Хаят» Духовного управления мусульман Республики Крым и города Севастополь,имамом которой он является. По окончанию следственных мероприятий Рустем Абилев был задержан.YouTube: https://youtu.be/fqSWaKkIFL0

Опубліковано Крымская солидарность Понеділок, 15 квітня 2019 р.

Нагадаємо, США стурбовані засудженням в окупованому Криму українців Дудки і Бесарабова.

Джерело UATV
дата 15.04.2019
категорії Крим
поділитися

Топ новин на UA|TV