Усі звільнені моряки готові продовжувати службу в ЗСУ, – Денис Гриценко (ВІДЕО)

uatv
12.09.2019
Скрін з відео

Сьогодні, 12 вересня, звільнені українські моряки дали першу пресконферецію. Вони подякували за підтримку українцям, своїм родинам, журналістам, керівництву країни і усім, хто брав участь у поверненні їх додому.

Про це повідомляє UATV.

За словами капітана другого рангу Дениса Гриценка, який у час затримання силовиками РФ був командиром 1-го дивізіону кораблів охорони рейду морського командування, зазначив, що усі звільнені моряки готові знову служити у лавах ЗСУ.

“Ми є військовослужбовцями ЗСУ, і я цим пишаюся. Якщо потрібно буде поїхати і виконувати завдання за призначенням – я готовий хоч зараз. З приводу продовження служби: усі 24 звільнені моряки готові продовжувати службу у лавах Збройних сил України”, – зазначив Денис Гриценко.

Також Гриценко повідомив, що в Росії зараз продовжується слідство у справі українських моряків, і якщо потрібно буде свідчити, то він готовий це робити у режимі онлайн.

 “На цей час справа, яку завела Російська Федерація, продовжується. Фактично на даний час РФ виконала умови трибуналу і віддала моряків. Але в рішенні трибуналу нічого не сказано, щоб припинити слідство. Тому воно продовжується, але без нас. На цей час адвокати продовжують там працювати, наскільки мені відомо. Сказати, як це буде здійснюватися, я не можу, це не в моїй компетенції. Це вже державний рівень. Якщо буде потрібно, ми можемо свідчити, але не на території Росії, а в режимі онлайн”, – додав капітан.

Нагадаємо, президент зустрівся зі звільненими українськими моряками.

Джерело UATV
дата 12.09.2019
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV