Український веслувальник Іван Тищенко став чемпіоном юнацьких Олімпійських ігор

Фото noc-ukr.org

У четвертий день юнацьких Олімпійських ігор, які проходять в Буенос-Айресі, український спортсмен здобув золоту медаль в академічному веслуванні. Про це передає прес-служба НОК.

Так, українець Іван Тищенко з Черкас став чемпіоном юнацької Олімпіади в індивідуальному турнірі з академічного веслування.

“В аргентинському Буенос-Айресі у фінальному заїзді серед чоловічих одиночок Іван не залишив жодних шансів суперникам з Австралії, Білорусі та Перу й фінішував першим”, – відзначили в Національному олімпійському комітеті.

У вирішальному заїзді Тищенко показав час 1:32.47, випередивши суперника з Білорусі та Австралії.

Це третя медаль України на юнацьких Олімпійських іграх після бронзи в перший день в дзюдо і золота у фехтуванні.

Нагадаємо, що українська фехтувальниця Катерина Чорній завоювала перше “золото” на юнацьких Олімпійських іграх. Також повідомлялося, що дзюдоїст Олег Вередиба приніс Україні першу бронзову медаль юнацької Олімпіади-2018.