Українські вчені матимуть доступ до дослідницьких інфраструктур світу, – МОН

uatv
08.10.2019
Фото із сайта nas.gov.ua

Міністерство освіти та науки проводить переговори з іноземними інституціями для того, щоб допомогти українським науковцям інтегруватися у європейський та світовий дослідницькі простори.

Про це повідомив генеральний директор директорату науки МОН Дмитро Чеберкус, інформує UATV з посиланням на пресслужбу Міністерства освіти та науки.

“Ми маємо створити умови для інтеграції наших вчених у європейський та світовий дослідницькі простори. Важлива складова такої інтеграції – доступ до провідних іноземних дослідницьких інфраструктур. Це, зокрема, закладено у програмі діяльності уряду на наступні 5 років. Ми маємо амбітну ціль, щоб за цей час Україна брала активну участь у роботі щонайменше 25 міжнародних дослідницьких інфраструктур”, – розповів Дмитро Чеберкус.

Упродовж останнього місяця представники директорату науки МОН уже провели важливі зустрічі з європейськими партнерами, під час яких обговорили можливість нашої держави долучитися до дослідницьких інфраструктур ЄС.

Також тривають перемовини про надання Україні підтримки з оцінки стану та перспектив розвитку дослідницької інфраструктури через інструмент Policy Support Facility (PSF). За їхніми підсумками, Україна може отримати рекомендації європейських експертів з реформування української дослідницької інфраструктури та наближення її до європейських стандартів.

Нагадаємо, Національний музей історії України відкрив фонди для всіх науковців.

Джерело UATV
дата 08.10.2019
категорії Наука
поділитися

Топ новин на UA|TV