Українські гирьовики на світовій першості в Латвії здобули 25 нагород

"Срібло" у командній естафеті серед дорослих вибороли: Олег Коломієць, Андрій Махновський, Роман Сіправський, Микола Ткаченко, Павло Лепинський

uatv
16.10.2018

Фото з сайта dsmsu.gov.ua

У Латвії, в місті  Даугавпілс, завершився Чемпіонат світу з гирьового спорту. За підсумками турніру в активі українських спортсменів – 25 медалей.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту.

“Срібло” у командній естафеті (довгий цикл) серед дорослих вибороли: Олег Коломієць, Андрій Махновський, Роман Сіправський, Микола Ткаченко, Павло Лепинський.

У своїх вагових категоріях Ігор Гавришко, Максим Канунніков, Олег Коломієць, Полміра Квіквінія та Леон Біліцький піднялися на другу сходинку в двоборстві, а Євгеній Остапчук і Руслан Срібний – на третю. Срібними призерами першості у довгому циклі стали Вікторія Ковалюк, Олег Коломієць та Полміра Квіквінія. Олександр Горбатко, Сергій Кіяшко, Сергій Єрмоленко, Максим Канунніков та Андрій Горовий здобули бронзові нагороди змагань у цьому виді вправ.

У довгому циклі серед юніорів українці мають “срібло” та “бронзу”.

Крім того, у ривку серед юніорок трійку лідерів замкнули Валентина Кольман, Вікторія Ковалюк та Мар’яна Бортник. Владислав Хоменко, Василь Сапанусь, Євгеній Остапчук, Ігор Кривенко та Євгеній Колесник вибороли “срібло” у командній естафеті юніорів у поштовху.

Нагадаємо, українка Тетяна Мельник встановила світовий рекорд у важкій атлетиці. 

Джерело UATV
дата 16.10.2018
категорії Спорт
поділитися

Топ новин на UA|TV