Українські дизайнери розповіли про тренди у світі черевиків, чобіт і туфель (ВІДЕО)

uatv
09.01.2019
Скрін із відео

Історія взуття – це унікальний процес і найдовший еволюційний шлях, якщо порівнювати з іншими предметами гардеробу. Адже від перших сандалій на Півдні чи хутра на ногах у північних людей минуло багато часу. Залежало це, передусім, від швейної майстерності та промислового прогресу.

Єдине, що залишається незмінним – це питання якості та зручності. Яке ж воно, якісне взуття?

“В якісному взутті важливо все. Природно, важливий матеріал, якщо матеріал якісний – це запорука успіху. Плюс до всього іншого, напевно, кожен крок, який присутній у виробництві, дуже важливий. Як пошито, які рядки, які нитки, як це викроїли, поклеїли, як посаджено на підошву. Важливо все – буквально”, – говорить дизайнерка взуття Світлана Замкова.

За словами іншого дизайнера, Сніжани Нех, якісне взуття – це взуття, в якому непомітні шви, краї рівні, акуратно зроблені, немає клею. “Ось ви берете його в руки і розумієте, що ваш погляд не чіпляється за жодні криві шви, нерівні краї”, – впевнена вона.

Дизайнери підготували кілька основних порад під час вибору взуття:

Завжди міряйте. Попри процвітання інтернет-бізнесу, купівля взуття без примірки закінчується невдало. Необхідно обов’язково пройтися й упевнитися, що взуття облягає ногу, але не тисне. Зараз багато магазинів пропонують доставку з приміркою, що вже говорить про підвищення якості обслуговування й турботу про своїх клієнтів.

Тільки натуральні матеріали. Шкіра, замша ідеально підходять для виготовлення взуття. Вони вбирають вологу і захищають ноги від подразнення.

Висота підборів. Ця рекомендація стосується жіночого взуття. Зручне взуття – те, в якому ви можете бути протягом 10 годин й не помічати його на ваших ногах. Оптимальний варіант для роботи – каблук до 4 см. Тим більше, що така висота зараз актуальна!

Окрім вибору якісного взуття завжди залишається питання вибору модних моделей.

“Щодо жіночого взуття. Нині у моді аглі-шуз. Це такі величезні кросівки або черевики, які схожі на “привіт із 90-х”, які роблять ногу нереально великою, навіть найменшу ніжку. Ще модні козаки, це такі черевики зі скошеним каблуком. дуже модні грубі черевики-берцівки, на грубій підошві, вони й чорні можуть бути, і білі, будь-якого кольору, дуже-дуже грубі боти”, – каже стилістка Анна Мах.

Українські дизайнери взуття відрізняються унікальним особливим стилем. “У мене іронічне взуття. Я люблю, щоб у взутті були присутні архітектура й іронія, щоб воно була досить пізнаваним, тобто мені подобаються нестандартні підбори, носи, форми й іронічність, щоби у ній була присутня якась фішка. Ми вже кілька років поспіль використовуємо декор кішок”, – розповідає дизайнерка взуття Сніжана Нех.

Попри свободу в світі фешн, деякі правила порушувати не можна. Наприклад, закривати очі на чистоту ваших туфель або черевиків. За взуттям потрібно доглядати. Зараз не проблема знайти на прилавках найрізноманітніші засоби для догляду за замшею, шкірою і нубуком: креми, спеціальні щіточки, спреї і навіть фарби.

І тільки одне правило працює безвідмовно та вірно. У взутті головне – комфорт. Вибирайте те, в чому зручно, і ваші ноги віддячать вам упевненою та легкою ходою.

Більше випусків про моду дивіться у програмі GLOSS за посиланням.

Джерело UATV
дата 09.01.2019
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV