Україна закупила 28 тис. флаконів “Ремдесівіра” для лікування COVID-19, – МОЗ

uatv
26.10.2020
Фото АР

Препарат “Ремдесівір”, який показав свою ефективність у лікуванні коронавірусу, з’явиться в Україні вже цього тижня, обіцяють у Міністерстві охорони здоров’я.

Заступник міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції Ігор Іващенко розповів, що в Україну привезуть 14 тис. флаконів цих ліків. Про це він повідомив під час брифінгу в понеділок, 26 жовтня, інформує UATV.

“Ремдесівір” був включений в український протокол лікування коронавірусу ще в березні цього року. Проте тоді його виготовляла тільки одна американська компанія. Тепер ліцензії на виробництво “Ремдесівіра” є у понад 100 компаній по всьому світу.

Іващенко зазначив, що минулого тижня МОЗ дозволило завести незареєстрований лікарський засіб “Ремдесівір”, який закупило державне підприємство Медичні закупівлі України для лікування COVID-19.

Загалом в Україну привезуть понад 28 тис. флаконів цього препарату. Цього вистачить на лікування 4700 пацієнтів із середнім і важким перебігом хвороби.

Нагадаємо, раніше цей препарат дозволили використовувати для лікування хворих на коронавірус у США. “Ремдесівіром” лікували і президента Сполучених Штатів Дональда Трампа.

Читайте також: В Україні зафіксували 5 426 нових випадків коронавірусу

Джерело UATV
дата 26.10.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×