Україна розглядає Катар як одного з ключових партнерів в Арабському світі, – Володимир Зеленський (ВІДЕО)

uatv
05.04.2021
Скрін із відео

Україна розглядає Катар як одного з ключових партнерів.

Про це в інтерв’ю катарським ЗМІ повідомив президент Володимир Зеленський. Він зазначив, що зараз країни працюють над збільшенням обсягів і розширенням сфер співпраці.

Вчора глава держави з першої леді прибутку в Катар з офіційним візитом. У планах – зустрічі з керівництвом країни та підписання двосторонніх документів.

“Як президент України я вважаю за необхідне не тільки залучити іноземні інвестиції. Уся моя команда, наш уряд активно працюють над тим, щоб забезпечити прозорі та передбачувані умови для інвесторів, щоб бізнесу було комфортно працювати у нас у країні. Хочу наголосити: Україна відкрита до залучення іноземних інвестицій, зокрема суверенних та інвестиційних фондів Катару, у такі напрями, як високі технології, інфраструктура, фінансовий, енергетичний та аграрний сектори”, – сказав Володимир Зеленський.

Одним із позитивних прикладів активізації відносин між Україною та Катаром він назвав концесію катарської компанією QTerminals українського порту Ольвія. А в цілому двосторонній товарообіг за минулий рік досяг майже 150 мільйонів доларів. Це вдвічі більше, ніж до пандемії.

Раніше повідомлялося, що президент призначив керівника Центру протидії дезінформації.

Джерело UATV
дата 05.04.2021
категорії Випуски новин
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×