Україна і Грузія мають стати членами НАТО, – глава МЗС Латвії

Зараз ці країни борються за незалежність і безпеку Європи

uatv
07.08.2018

Фото з сайта polradio.pl

У понеділок, 6 серпня, в Тбілісі, дипломати України, Польщі та країн Балтії приїхали вшанувати пам’ять тих, хто захищав незалежність Грузії 10 років тому. Під час зустрічі міністр закордонних справ Латвії Едгар Рінкевичс заявив, що зараз Україна та Грузія борються за незалежність і безпеку Європи, тому мають бути повноцінними членами НАТО.

Про це повідомляє Польське радіо.

Він додав, що російсько-грузинська війна 2008 року та російсько-українська, яка триває досі, є прикладом того, що необхідно робити все, аби відновити мир.

10 років тому у Грузії було порушене міжнародне право і порядок, важливо, щоби про це нагадали світу.

“Те, що відбулося в Грузії в 2008 році, а потім в Україні, переконує нас у тому, що ми повинні робити все, щоб це не повторилося”, – наголосив глава МЗС Латвії.

Також він висловив підтримку Україні та Грузії у питанні вступу до НАТО. 

Очільник литовської дипломатії нагадав, що Крим зараз знаходиться в російській окупації. Тому інші країни повинні показати свою підтримку в Східному партнерстві.

“Ми хочемо теж нагадати, що те, що сталося в Грузії, де 20% території було окуповано, не повинно повторитися тому, що іноді ми надто слабкі з нашою реакцією”, – підсумував Едгар Рінкевичс.

Джерело Польське радіо
дата07.08.2018
категорії Україна - НАТО
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×