Україна експортує ялинкові прикраси майже до 30 країн світу

Українські ялинкові прикраси можуть купити у 28 країнах світу.

08.01.2018

Українські ялинкові прикраси можуть купити у 28 країнах світу, – розповіли у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України на офіційній сторінці у Facebook.

“Новорічні прикраси – обов’язковий атрибут ялинки та святкового настрою і їхній експорт за десять місяців 2017 року збільшився на 34,2%. Цього року з’явились нові країни-імпортери українських виробів – це Австрія, Вірменія і Румунія” – йдеться в повідомленні.

Заступник міністра Наталія Микольська  зазначила, що українські ялинкові прикраси користуються значним попитом у світі. “Це якісна продукція з індивідуальним креативним підходом та конкурентною ціною. Європейський Союз є основним покупцем українських ялинкових прикрас, але не Євросоюзом єдиним живе наш експорт. Українськими іграшками прикрашені ялинки і в США, і Ізраїлі, і навіть на Мальдівах” – зауважила урядовець.

ЗагаломеЕкспорт українських виробів для новорiчних і рiздвяних свят за 10 місяців 2017 року становить  $6,1 млн, що на 34,2% більше, ніж за відповідний період  2016 року.
Серед 5 найбільших ринків споживання українських новорічних прикрас – три країни є членами ЄС (Нідерланди, Німеччина та Польща).
У розрізі країн, за відповідний період суттєво зросли поставки новорічних прикрас до Великої Британії – у 2,3, Грузії – в 1,9, Чехії – в 1,8, Латвії – в 1,7, на Мальдіви – у 1,5, Польщі та США – у 1,4.

Джерело
дата 08.01.2018
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV