Зруйновано 93-річну школу, пошкоджено 15 будинків — наслідки ракетних ударів РФ по Краматорську (ВІДЕО)

Наслідки удару по Краматорську. Фото: t.me/pavlokyrylenko_donoda

Російські окупаційні війська напередодні атакували місто Краматорськ Донецької області. Два потужні вибухи пролунали після 22:00. Про це сьогодні, 6 березня, в ефірі FREEДОМ повідомила журналістка Альона Грамова.

Російські війська атакували школу в старій частині міста. Навчальний заклад зараз не працює, діти навчаються дистанційно. Самій школі, за словами директорки Олени Кушніренко, завдано значної шкоди.

“Уранці я приїхала о 5:00. Дві воронки. Одна — трохи менша, вона трохи засипана, а на подвір’ї — набагато більша, метри 3, більше, напевно, трьох. Пошкоджено частину: спортивний зал, навчальні кабінети зруйновано. У прибудові відбудували актову залу. Робили невелику, але у нас була нова, а тепер — немає: пряме влучення прямо у прибудову. Тому вікон живих також майже не лишилося”, — коментує директорка Краматорської загальноосвітньої школи Олена Кушніренко.

Правоохоронці ще не повідомили, які саме ракети застосували російські війська для атаки на Краматорськ та міську школу, якій майже 100 років. Навчальний заклад було збудовано 1930-го. За словами директорки, школа неодноразово страждала від бойових дій ще під час Другої світової війни. А вчора горіла через російські ракети.

Окрім школи, унаслідок ракетної атаки РФ у Краматорську постраждали ще 15 багатоквартирних будинків, розташованих поблизу. За попередньою інформацією, обійшлося без загиблих та поранених.

Читайте також: 13 загиблих від російської ракети: у Запоріжжі оголошено жалобу

Прямий ефір