Зруйноване критично важливе обладнання: РФ вдарила по газовій інфраструктурі на Чернігівщині

Наслідки удару РФ по Сумщині. Фото: facebook.com/DSNS.GOV.UA

Російські окупаційні війська сьогодні, 19 травня, вдарили одразу по кількох об’єктах газової інфраструктури в Чернігівській області. Внаслідок атаки пошкоджено критично важливе обладнання. Про це повідомляє FREEДОМ із посиланням на “Нафтогаз” у Telegram. 

“Внаслідок влучань дронів на території виробничих обʼєктів зафіксовано руйнування критично важливого обладнання. Персонал одного з атакованих обʼєктів евакуювали, постраждалих немає. На місцях працюють усі відповідні служби”, — йдеться у повідомленні. 

Наслідки атаки та масштаби пошкоджень уточнюються. 

Чернігівщина. Фото: t.me/NaftogazUA

Крім того, внаслідок російської атаки безпілотниками виникли пожежі у Шосткинському районі Сумської області, повідомили в ДСНС. 

Рятувальники працювали одночасно у п’яти різних населених пунктах: горіли як оселі громадян, так і нежитлові будівлі. Працівники ДСНС обстежили місця влучань, ліквідували виявлені осередки горіння та надали допомогу людям.

Наслідки удару РФ по Сумщині. Фото: facebook.com/DSNS.GOV.UA

Читайте також: “Пародія”, “Шахед”, “Італмас”: 180 ворожих дронів знешкодила українська ППО

Нагадаємо, в ніч на 19 травня під дроновою атакою загарбників були Одеська та Харківська області. На місцях влучань виникли пожежі, зафіксовано руйнування, є постраждалі серед мирних жителів.

Прямий ефір