Зеленський: Аргументів для сьомого пакету санкцій проти РФ – достатньо

Українська армія посилює оборону на Луганщині завдяки тактичним рухам, сказав у традиційному відеозверненні 21 червня увечері президент України Володимир Зеленський.

“Там зараз найжорсткіше. Окупанти тиснуть. Тиснуть і на Донецькому напрямку. На Харківщині жорстокі та цинічні російські артилерійські обстріли. Вони нічого не дадуть окупантам, але російська армія глуха до будь-якої раціональності. Просто руйнує, просто вбиває, показує таким чином своєму командуванню, що нібито не стоїть на місці”, – сказав Зеленський.

Він відмітив, що українська армія поступово звільняє Херсонщину.

“І так само активно , як боремося за позитивне рішення Євросоюзу щодо кандидатства для України, щоденно боремося і за постачання сучасної зброї для нашої держави”, – наголосив президент.

Також він нагадав, що життя тисяч людей залежить безпосередньо від швидкості західних партнерів.

За його словами, “Росія має відчути постійне посилення тиску за війну, за свою агресивну антиєвропейську політику”. Тому він наполягає на швидкому прийнятті нового пакету антиросійських санкцій.

“Чергові російські погрози Литві, чергова хвиля енергетичного тиску, чергові порції брехні російських посадовців щодо продовольчої кризи – все це аргументи, щоб погодити сьомий пакет санкцій”, – заявив він.

Читайте також:

“Росія хоче знищити Україну фізично”: Боррель підтвердив, що ЄС продовжить надавати військову допомогу ЗСУ

Україна завоювала розум та почуття європейського народу, але інтерес до країни спадає – нардеп

Прямий ефір