Зеленський анонсував запуск “Книги катів” наступного тижня

Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський у нічному відеозверненні до громадян заявив, що наступного тижня заплановано запуск “Книги катів”.

“Наступного тижня заплановано запуск спеціальної “Книги катів” – інформаційної системи, в якій збираються підтверджені дані щодо військових злочинців та злочинців з російської армії… Я неодноразово зазначав, що всі вони обов’язково відповідатимуть. І ми крок за кроком до цього наближаємось. Це конкретні факти щодо конкретних людей, винних у конкретних жорстоких злочинах проти українців” – пояснив глава держави.

“Книга катів”, за словами Володимира Зеленського, є однією з основ не лише відповідальності безпосередніх виконавців воєнних злочинів – солдатів окупаційної армії, а й їхніх командирів.

“Тих, хто віддавав накази. Тих, хто уможливив усе, що вони зробили в Україні… У Бучі, у Маріуполі, у всіх наших містах, у всіх громадах, до яких вони дотяглися. Усі відповідатимуть”, – пообіцяв український президент.

Нагадаємо, директор Національного музею Голодомору Олеся Стасюк в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA розповіла про геноцид проти українського народу у XXI столітті. За її словами, конвенція ООН не пов’язує поняття геноциду з числом жертв: це може бути 2-3 людини або п’ять.

Читайте також:

Зеленський – на конференції FT: Я не розумію позиції про приниження РФ після того, як вони вісім років нас убивали

Російська пропаганда зробила українців “нацистами” — як “промивають” мізки в РФ

Майже 300 тис. росіян від початку війни покинули свою країну — чому кількість охочих поїхати зростає

Прямий ефір