Залізниця на Кримському мосту, якою окупанти постачають техніку та зброю, продовжує функціонувати, — Ступак

Іван Ступак. Скріншот: uatv.ua

Вибухи на Кримському (Керченському) мосту не надто вплинуть на логістику окупантів, оскільки залізничне сполучення на ньому триває. Ще якийсь час він буде не проїзним для автомобілів. Таку думку висловив експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак сьогодні, 17 липня, в ефірі телеканалу FREEДОМ.

“У РФ кажуть, що опори не постраждали, але міст якийсь час буде ще не проїзним. Місяць, півтора, два і він буде відновлений. Залізничне сполучення, судячи з усього, продовжується. Але сполучення автотранспортом, як мінімум, порушено”, — сказав Ступак.

Він зазначив, що це позначиться на логістиці як цивільній, так і військовій.

“Швидше за все, військову продовжать возити залізничним транспортом. Можливо, не в таких масштабах, щоби не робити навантаження на міст. Проте результат хороший. І впевнений, що буде ще продовження”, — зазначив експерт.

Читайте також: Якщо Кримський міст серйозно пошкоджено, росіянам доведеться відійти з Херсонської та Запорізької областей, — Ягун

Нагадаємо, так званий “глава” окупованого Росією Криму Сергій Аксьонов повідомив, що на Кримському (Керченському) мосту сьогодні, 17 липня, сталася “надзвичайна подія”, у зв’язку з чим рух на мосту зупинено.

Прямий ефір