Юлія Левченко – серед претенденток на звання нової зірки року

Нагадаємо, раніше Юлія Левченко була визнана висхідною зіркою року в європейській легкої атлетики.

Тепер же українка претендує на звання нової зірки 2017 року світової легкої атлетики. Вона увійшла в число фіналісток разом з Сальва Ейд Насер (Бахрейн) і Юлімар Рохас (Венесуела).

Серед чоловіків на аналогічне звання претендують Крістіан Коулмен (США), Арманд Дуплантіс (Швеція) і Карстен Варгольм (Норвегія). Ім’я переможців в цих номінаціях буде названо 24 листопада в Монако.

Юлія Левченко в своєму першому повноцінному сезоні на дорослому рівні завоювала срібло в стрибках у висоту на чемпіонаті світу в Лондоні, стала чемпіонкою Європи серед молоді та срібним призером чемпіонату світу, а також посіла третє місце на чемпіонаті Європи в приміщенні.

По ходу сезону українка неодноразово оновлювала особистий рекорд, а на чемпіонаті світу вперше подолала планку на висоті 2,01 метра.