Є ознаки того, що українська армія перехоплює ініціативу — Мельник

Багато експертів наголошують на переході в чергову фазу війни, і саме йдеться про те, що є ознаки того, що українська сторона перехоплює ініціативу. Про це в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки “Центру Разумкова” Олексій Мельник.

“Тобто українським Збройним силам вдається нав’язувати ініціативу, і Росія змушена реагувати. Але я поки б, напевно, не поспішав би з остаточними висновками, хоча я теж підтримую цю точку зору. Але є такі ось абеткові чи букварні правила, це те, що ніколи не можна недооцінювати противника”,  зазначив експерт.

За його словами, все одно потрібно бути готовим до неприємних сюрпризів, які можуть бути також від росіян.

“Хоча треба зауважити, що можливості у них для цих сюрпризів дуже обмежені, особливо після завдання ударів по глибоких тилах”,  додав Мельник.

Експерт також зазначає, що інтенсивними діями в районі Бахмута на східному напрямку Росія має на меті скувати якнайбільше сил.

“Зрозуміло, завдати шкоди, але й скувати якнайбільше українських сил, оскільки на думку багатьох спостерігачів, оглядачів основні події найближчим часом розвиватимуться якраз на півдні України. Тому Росія зацікавлена ​​якраз у тому, щоб якнайбільше послабити угруповання українських Збройних сил, які, за ідеєю, за всіма ознаками готують серйозні неприємності для Росії якраз на південному напрямку”,  сказав Мельник.

Нагадаємо, експерт з питань енергетики Геннадій Рябцев в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA розповів, що в Європі процес відмови від російських енергоресурсів уже запущений. Наприклад, зараз відбувається перенастроювання логістичних ланцюжків постачання газу з інших країн-експортерів.

Збір урожаю-2022 та робота “зернового коридору” — подробиці

МВС готується до будь-яких сценаріїв на Запорізькій АЕС, навіть до евакуації населення — Монастирський

Читайте також: Amnesty International не виконала своїх обов’язків після теракту в Оленівці — Лещенко

Прямий ефір