Якщо впаде Україна, на черзі ЄС, – військовий експерт про стримування агресії РФ

Фото Міноборони

Українська армія стримує агресію сусідньої держави – Російської Федерації. І західні партнери держави є єдиними у питанні обороноздатності України.

Про це у програмі “5 вопросов” телеканалу UA розповів експерт із військових питань Владислав Селезньов.

“Безумовно, країни колективного Заходу чудово розуміють, що на сьогодні Україна перебуває на вістрі атаки. Безумовно, країни колективного Заходу зацікавлені у тому, щоб це протистояння було максимально ефективним. Тому що впаде Україна – далі настане черга й колективної Європи”, – сказав він.

Тому, за словами експерта, всі сили та засоби й країни Європейського Союзу, й Велика Британія спрямовують на те, щоб забезпечити на достатньому рівні оборонні можливості України.

“Ми бачимо й комплекси матеріально-технічної допомоги військового характеру наших заокеанських партнерів. Буквально днями надходить до нас допомога від наших литовських друзів. Є рішення Великої Британії щодо виділення нам фінансових коштів, зокрема тих, які будуть спрямовані на посилення оборонних можливостей України”, – додав Селезньов.

Повна версія інтерв’ю: Обороноспроможність України – що важливо знати: “5 вопросов” із експертом Владиславом Селезньовим

Нагадаємо, за словами глави Міноборони Олексія Резнікова, перші 10 зразків антидронових рушниць виробництва Литви Україна отримає до кінця грудня.

Читайте також: Україна цього тижня отримає ще одну партію військової допомоги від США, – Пентагон

Прямий ефір