Якщо Путін ескалюватиме війну, Захід зніматиме цілу низку обмежень, — Фесенко

Володимир Фесенко. Фото: uatv.ua

Дозвіл Великій Британії використовувати зброю на території РФ — це подолання “червоної лінії”. Донедавна західні партнери надавали Україні озброєння, але тільки за умови, що воно не буде використане для ударів по території Росії. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав політолог Володимир Фесенко.

“Особливо це було помітно по позиції США: ми даємо вам далекобійну зброю, але ви не повинні її використовувати по російській території. А зараз на прикладі Великобританії офіційно заявили, що такі удари можливі”, — сказав він.

Фесенко вважає, крім подолання “червоної лінії”, заява Великої Британії про дозвіл на застосування далекобійної зброї на території РФ, має і політичний сенс.

“Це попередження Путіну. Якщо Путін буде ескалувати війну, значить Захід зніматиме цілу низку обмежень. На російську ескалацію буде розширення допомоги Україні, посилення допомоги Україні та зняття обмежень для ударів по Російській Федерації”, — упевнений політолог.

Читайте також: Небажано, але якщо треба, то можна: чи дозволять Україні бити західною зброєю по території РФ — оцінки експертів

Нагадаємо, політолог Ігор Чаленко сказав, що наразі між союзниками точаться активні дискусії щодо того, чи варто Україні давати дозвіл на використання зарубіжної зброї по території РФ.

Прямий ефір