Виїзд із окупованої Херсонської області фактично заблоковано, — Соболевський (ВІДЕО)

Юрій Соболевський. Скріншот: uatv.ua

Жителі Херсона та Херсонської області намагаються зараз покинути окуповані території. Виїзд — тимчасово закрито. Зокрема відомо, що у Василівці нікого не пропускають. Там стоїть приблизно 1500 машин. Виїзд із окупованої території Херсонської області росіяни фактично заблокували. Про це сьогодні, 3 жовтня, в ефірі телеканалу FREEДОМ  розповів Юрій Соболевський, заступник голови Херсонської обласної ради.

Він зазначив, що вчора 8 людей виїхало, позавчора — 11 осіб. Окупанти кажуть, що це тимчасово та у зв’язку із запровадженням пропускної системи.

Соболевський пов’язує заборону з тим, що колони людей, які хочуть виїхати з-під окупації РФ, не збігаються з “картинкою” пропагандистів про бажання Херсонської області бути у складі Росії.

Також він розповів, що окупанти РФ почали масово викрадати чоловіків призовного віку. Інформація про мобілізацію чоловіків на окупованій території Херсонської області поки що не надходить.

Читайте також: “Краще померти, ніж так виживати”: мешканці звільненого села в Харківській області розповіли про життя в окупації (ВІДЕО)

Прямий ефір