На лінії бойового зіткнення протягом минулої доби зафіксовано 268 штурмів. Окупаційні війська РФ суттєво активізувалися на Слов’янському та Костянтинівському напрямках, де зафіксовано загалом 53 атаки загарбників. Крім того, не припиняється тиск на Покровському напрямку. Своєю чергою Сили оборони України уразили дев’ять районів зосередження живої сили ворога, шість одиниць артилерії та п’ять пунктів управління БпЛА противника. Про це сьогодні, 4 липня, повідомили у Генеральному штаб Збройних сил України (ЗСУ), інформує FREEДOM.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках відбулося шість боєзіткнень з противником, агресор здійснив 74 обстріли позицій українських військ та населених пунктів, зокрема чотири — із застосуванням реактивних систем залпового вогню.
На Південно-Слобожанському напрямку противник 17 разів атакував позиції українських підрозділів у районі Вовчанська, Хатнього, Лиману, Стариці, Артільного та у бік населених пунктів Ізбицьке, Бочкове.
На Куп’янському напрямку ворог п’ять разів атакував у бік Куп’янська, Новоосинового та в районах Колісниківки й Новоплатонівки.
На Лиманському напрямку противник 15 разів намагався вклинитися в оборону, атакуючи у бік населених пунктів Дружелюбівка, Новоселівка, Лиман, Шийківка, Ставки, Дробишеве, Діброва та в районі Озерного.
На Слов’янському напрямку агресор штурмував 26 разів в бік населених пунктів Крива Лука, Рай-Олександрівка та у районі Різниківки й Закітного.
На Краматорському напрямку відбулося одне боєзіткнення в районі Малинівки.
На Костянтинівському напрямку армія РФ здійснила 27 атак, в районах населених пунктів Костянтинівка, Довга Балка, Іванопілля, Іллінівка, Степанівка.
На Покровському напрямку українські захисники зупинили 22 штурмові дії агресора у районах населених пунктів Никанорівка, Новоолександрівка, Гришине, Родинське, Котлине, Удачне, Муравка та в бік населених пунктів Мирне, Новопавлівка, Іванівка, Шевченко, Сергіївка.
На Олександрівському напрямку ворог один раз атакував в районі населеного пункту Березове.
На Гуляйпільському напрямку окупанти здійснили 18 атак у районі Добропілля та у бік населених пунктів Цвіткове, Різдвянка, Воздвижівка й Чарівне.
На Оріхівському напрямку українські захисники зупинили одну спробу загарбників просунутися вперед у напрямку Павлівки.
На Придніпровському напрямку минулої доби ворог наступальних дій не проводив.
На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.
Читайте також: Європі потрібно більше зброї та тиску на Кремль, щоб зупинити Путіна, — прем’єр-міністр Естонії
Раніше повідомлялося, що підрозділи Сил оборони України завдали удару по залізничному мосту через Червоногвардійський канал у районі Червоногвардійського на тимчасово окупованій території Криму. Міст є важливою частиною логістики окупантів.














