Внаслідок вчорашнього обстрілу Херсонської області постраждали вісім людей, серед яких дитина, — Гуменюк

Наталья Гуменюк. Скриншот: youtube.com

Внаслідок вчорашнього обстрілу Херсонської області постраждали вісім людей, серед яких і дитина. Про це заявила сьогодні, 21 березня, начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони України “Південь” Наталія Гуменюк в ефірі марафону FREEДОМ.

“Це були артилерійські обстріли та використання дронів із прив’язаними до них розривними гранатами. Основне пошкодження зазнали приватні будинки, об’єкти комунікації, як-от газопроводи електропостачання. І це говорить про те, що ворог б’є не прицільно, а об’єктами житлового сектору та соціальної інфраструктури”, — сказала Гуменюк.

Це, за її словами, робиться, щоб нагнітати обстановку серед місцевого населення, переконувати їх у тому, що сили оборони не здатні їх захистити.

“Ми вдячні місцевим жителям, які усвідомлюють, що саме це є справжнє обличчя “русского мира”, яке намагалися їм нав’язати. І що вони розуміють, що необхідно переходити в укриття і необхідно евакуюватися, якщо немає можливості надійно сховатися від таких обстрілів. Громадян, які постраждали, усіх доправлено до лікарні. На жаль, є дитина”, — сказала Гуменюк.

Відповідаючи на запитання про розмінування, гостя ефіру наголосила, що йдучи ворог залишив про себе багато брудної пам’яті.

Гуменюк також зазначила, що перспектив просування у ворога через річку Дніпро, напевно, немає.

“На нинішньому етапі ми не бачимо цієї активності. Тобто або справді закінчилися човни, або закінчилися диверсанти”, — додала гостя ефіру.

Прямий ефір