Війська РФ обстріляли студентське містечко в Краматорську — подробиці від кореспондентки UA

Сьогодні, 19 серпня, вранці російські війська обстріляли студентське містечко у Краматорську  постраждали Донбаська машинобудівна державна академія та медичний університет. Про це повідомляє кореспондентка телеканалу UA Альона Грамова.

“У цьому будинку було бомбосховище і донедавна місцеві жителі під час тривоги приходили до цього укриття”,  повідомила кореспондентка.

Вона додала, що постраждалих та загиблих внаслідок обстрілу немає, проте руйнувань зазнали кілька навчальних будівель.

Також Грамова уточнила, що раніше у цих будівлях приймали переселенців із Донбасу.

Напередодні нового навчального року РФ зруйнувала чи пошкодила понад 300 навчальних закладів у Донецькій області. Рекордсменом зі зруйнованих шкіл стало місто Бахмут.

Тим часом із регіону масово евакуюються  для переселенців із Донецької області Україна підготувала 92 місця для проживання.

Нагадаємо, народний депутат України, голова Постійної делегації України в Парламентській асамблеї НАТО Єгор Чернєв в ефірі марафону FREEДОМ на телеканалі UA заявив, що Україна довела Альянсу: вона не тільки може увійти до пояса безпеки для Європи, але й зробить великий вклад.

У Харківській ОВА розповіли, як росіяни реагують на агресію РФ проти України

Єврокомісія виділить Україні 21 млн доларів для відновлення інфраструктури

Читайте також: Десятки тисяч українців допомагають окупантам якнайшвидше забратися з України: експерт — про партизанський рух

Прямий ефір