Відчуваю легкий оптимізм, — Шейтельман про антимобілізаційні протести в Росії (ВІДЕО)

Протест у Якутії. Скріншот: uatv.ua

Протести в Дагестані показали, що масове повстання проти мобілізації у Росії можливе. Таку думку сьогодні, 25 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ озвучив політтехнолог, письменник Михайло Шейтельман.

Він зазначив, що зараз відчуває легкий оптимізм.

“Чому легкий оптимізм? Тому що те, що сталося в Якутії, й те, що сталося в Дагестані, це, мабуть, перші знаки того, що все-таки повстання можливе проти цієї мобілізації. А в Дагестані вийшли люди зі зброєю в руках. Вони почали стріляти. У Дагестані почали бити поліцейських”, — розповів Шейтельман.

https://www.youtube.com/watch?v=2iLtW6qq3U4

Він зазначив, що у Дагестані був масовий протест проти призову, зокрема з гаслами “Україна на нас не нападала, на нас Москва напала”.

“І протести в Якутії теж. Я чесно, коли мене запитували, що може відвалитися від Росії, називав два перспективні регіони — Татарстан і Якутію. Ось Дагестан став для мене приємним сюрпризом”, — зізнався політтехнолог.

Шейтельман вважає, що силовики у РФ можуть втомитися придушувати протести, адже протестують у багатьох республіках Росії. Він додав, що те, що Рамзан Кадиров скасував у Чечні мобілізацію, — перші сигнали для Путіна.

Читайте також: Соціальна напруженість у регіонах під час мобілізації зростатиме, — Барабанов (ВІДЕО)

Прямий ефір