Велика Британія надасть інвестиційний план оборони на саміті НАТО в Анкарі — підсумки розмови Стармера та Рютте

Прапор Великої Британії на тлі Біг-Бена. Фото: gettyimages.com

Під час телефонної розмови з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер заявив, що представить план інвестицій в оборону на саміті Північноатлантичного альянсу в Анкарі. Про це повідомив британський уряд, інформує FREEДОМ.

Рютте привітав збільшення інвестицій Великої Британії в оборону як важливий внесок в Альянс та у протидію загрозам.

Стармер також підтвердив відданість досягненню показника в 3% ВВП на оборону в наступному парламентському терміні, чітко давши зрозуміти, що національна безпека залишиться головним пріоритетом уряду, підкріплена жорсткими рішеннями, необхідними для її забезпечення.

Читайте також: США, Британія та Австралія створюють підводні дрони нового покоління для стримування Китаю та РФ

Нагадаємо, Ден Джарвіс став новим міністром оборони Великої Британії. Він замінив на посаді Джона Гілі, який пішов у відставку через суперечки навколо оборонного бюджету.

Прямий ефір