В Україні стартував Місяць кібербезпеки

Фото Укрінформ

В Україні із 1 по 31 жовтня проводитимуть Місяць кібербезпеки, що має на меті поліпшити знання громадян про кібергігієну та сформувати культуру безпечної поведінки у віртуальному просторі.

Про це повідомляє Департамент кіберполіціїї Нацполіції, пише UA.

У вищих навчальних закладах відбудеться День кібербезпеки. Крім того, заплановані круглі столи, регіональні курси та семінари для бізнесу. А також “PKI Форум 2021”, загальнонаціональний конкурс з кібербезпеки для студентів учнівської молоді “КіберНіндзя”. А ще проведуть всеукраїнське змагання з кіберспорту “Кібергерой”, презентацію та вебінар з кіберпсихології.

Представники Департаменту кіберполіції візьмуть участь у IV міжнародному форумі “Кібербезпека. Захистимо бізнес – захистимо державу”, круглому столі “Інноваційні системи охорони периметра об’єктів критичної інфраструктури України: пріоритетні підходи та рішення” та у заході для батьків “Загрози дітям в інтернеті – як їм протидіяти”.

Місяць кібербезпеки проводитиметься в межах європейського Місяця безпеки.

До слова, у столиці відбувся перший саміт Національного кластера кібербезпеки за участю Національного координаційного центру кібербезпеки (НКЦК) при РНБО та Фонду цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global).

Читайте також: Україна та ЄС започаткували кібердіалог

Прямий ефір