Устенко прогнозує відновлення економіки України до середини 2023 року

Советник президента Украины по экономическим вопросам Олег Устенко

В українському державному бюджеті залишається фактор невизначеності, пов’язаний із закінченням війни. Але водночас він чітко заточений на оборону та безпеку, а також на соціальні програми. Про це заявив радник президента України з економічних питань Олег Устенко в ефірі марафону “FREEДОМ” на телеканалі UA.

За словами Устенка, український бюджет в умовах воєнного часу стиснутий та чітко заточений на оборонну безпеку.

“Все, що відбувається, починаючи з 24 лютого 2022 року, змусило повністю переосмислити підхід до принципів фінансування національної безпеки та оборони України”, — сказав він.

Одночасно із цим головним напрямом залишаються і соціальні програми для населення. За його словами, державний бюджет складено з урахуванням прогнозу, що відновлення економіки України розпочнеться у ІІ кварталі наступного року.

“Кабінет міністрів України обговорює можливості розширення соціальних програм. При цьому чітко видно обмеження — дохідна частина держбюджету. Вона побудована так, що відновлення економіки прогнозується до середини 2023 року, фактично, з другого кварталу. Складність завдання для Міністерства фінансів полягає в тому, що бюджет завжди має імовірнісний характер. А коли йдеться про агресію РФ проти нашої країни, то економічне завдання ускладнюється у десятки разів”, — зазначив радник.

Нагадаємо, екскомандир роти батальону “Айдар” Євген Дикий в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA озвучив оцінку, що можливостей у армії РФ взяти такі великі цілі, як Харків чи Миколаїв, не більше, ніж в України прямо зараз звільнити Севастополь.

З початку серпня з окупованих територій України виїхали понад 12000 людей — Верещук

Сейм Латвії визнав РФ державою — спонсором тероризму

Читайте також: У Маріуполі запустили масову рекламу для вербування людей до армії окупантів — Андрющенко

Прямий ефір