У Маріуполі запустили масову рекламу для вербування людей до армії окупантів — Андрющенко

В окупованому Маріуполі запустили масову рекламу для вербування людей на війну, яку Росія розв’язала в Україні. Про це у прямому ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Окупаційна влада неодноразово заявляла, що мобілізації на нещодавно окупованих територіях не буде, тому тепер змушені вдаватися до таких заходів, як інформаційні атаки.

“Ми бачили на вихідних по російських всіляких пабліках, які є в місті, що спочатку пішла реклама влаштовуватися на службу до збройних сил Росії та “збройних сил” так званої “ДНР”. Називалися різні суми, посади і так далі. З понеділка почалася чергова хвиля прихованої мобілізації під виглядом найму людей на роботу до маріупольського СІЗО як охоронців”, — сказав Андрющенко.

Потім у Маріуполі всі користувачі мобільного оператора окупантів “Фенікс” отримали повідомлення із пропозицією “укласти контракт” для служби в армії РФ.

“Вчора ввечері — ще одна спроба. Людей запрошують на службу до патрульної міліції так званої “ДНР”. Ситуація така, що інформаційне бомбардування щодо мобілізації не зупиняється. Поки що це все досить провально відбувається”, — сказав радник міського голови.

Нагадаємо, ексзаступник голови Генштабу ЗСУ Ігор Романенко в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA висловив упевненість, що ракети до HIMARS з дальністю 300 км вже в Україні. З їхньою появою на фронті росіянам доведеться відвести вразливі склади БК на таку ж відстань.

З початку серпня з окупованих територій України виїхали понад 12000 людей — Верещук

Сейм Латвії визнав РФ державою — спонсором тероризму

Читайте також: Федоров: У колабораціоністів на півдні України є лише два шляхи – обидва ведуть до ліквідації

Прямий ефір