З початку серпня з окупованих територій України виїхали понад 12000 людей — Верещук

Віце-прем’єр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук під час брифінгу повідомила, що понад 12 тисяч людей виїхали із тимчасово окупованих територій України з початку поточного місяця.

“Якщо ми говоримо про Херсонську область, то лише за останні 10 днів майже п’ять тисяч осіб – переважно жінки з дітьми”, — сказала Ірина Верещук.

За її словами, 5123 особи виїхали із Запорізької області: міст Бердянськ, Мелітополь, Енергодар. З Харківської області виїхала 1681 особа.

“Усього з тимчасово окупованих територій з початку серпня станом на сьогодні виїхали 12054 особи, з них 3517 дітей”, — додала глава Мінреінтеграції.

Зокрема, з Донецької області з початку серпня евакуювали 3,9 тисячі людей.

Нагадаємо, 2 серпня Кабмін ухвалив рішення про обов’язкову евакуацію населення Донеччини до безпечних районів Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської та Чернівецької областей.

Нагадаємо, ексзаступник голови Генштабу ЗСУ Ігор Романенко в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA висловив упевненість, що ракети до HIMARS з дальністю 300 км вже в Україні. З їхньою появою на фронті росіянам доведеться відвести вразливі склади БК на таку ж відстань.

Сейм Латвії визнав РФ державою — спонсором тероризму

Чехія підтримує повну заборону на видачу шенгенських віз росіянам

Читайте також: Федоров: У колабораціоністів на півдні України є лише два шляхи – обидва ведуть до ліквідації

Прямий ефір