Український мотогонщик Сергій Малик готується побити третій світовий рекорд швидкості (ВІДЕО)

Скрін із відео

Сергій Малик – автор 36 міжнародних і національних рекордів у авто-, мотоспорті та повітроплаванні. Він чемпіон України-2005 з кільцевих гонок, кандидат психологічних наук, волонтер і патріот своєї країни.

Швидкість, висота та ризик приваблювали його з дитинства. Сергій мріяв став військовим льотчиком, закінчив факультет “Автоматизація систем управлінь військами” Київського вищого військового інженерного училища зв’язку, рік прослужив у Військово-повітряних силах СРСР. А потім якось проїхався на гоночному автомобілі та зрозумів – це його світ!

У 1996 році Сергій Малик створив Київський міський автомотоклуб та відтоді є його беззмінним президентом. У 2017 році він дебютував на фестивалі швидкості в Бонневіллі та відразу ж встановив рекорд швидкості в класі 650 М-РВG на українському мотоциклі.

Вдосконалений “Дніпро” розвинув максимальну швидкість 116,86 км/год. Попереднім був рекорд “Harley-Davidson”, який тримався близько 10 років і становив 82,736 км/год.

“Ми на українському мотоциклі під українським прапором перемогли мотоцикл, який є легендою для американців”, – зазначив Сергій Малик.

У минулому році наш герой знову повернувся на соляні простори Бонневіллю, щоб на 70-му ювілейному тижні швидкості встановити новий рекорд.

Перший заїзд відбувся 11 серпня. На своєму електромотоциклі Малик зміг розігнатися до швидкості в 168,7 км/год. На другий день він підтвердив рекорд. І тільки 13 серпня офіційно затвердили встановлену максимальну швидкість в класі “APS-A-OMEGA special construction” і внесли його до Книги рекордів Бонневіллю.

Електробайк розроблявся та збирався командою під керівництвом самого гонщика. У ньому посилили раму та змінили силову установку на електричну, потужністю 70 кВт/год.

У 2019 році Сергій знову збирається до Америки за рекордом.

“Я хочу, щоб мотоцикл максимально залишався українським. Українська команда під українським прапором. Я придумав назву “The spirit of Ukraine” – “Дух України”, це вже електромотоцикл, який на 90% виробляється в Україні нашими фахівцями. У цьому році хочу потрапити до “Клубу 200″ – це ті, хто виїжджає за 200 миль”, – говорить мотогонщик.

Сергій Малик зазначає, що всі свої рекорди, а їх у нього 36, він встановлює з метою популяризації України.

Більше випусків програми “Ціна перемоги” дивіться за посиланням.

Прямий ефір