Україна та ЄС підписали угоду про спільний авіаційний простір (ВІДЕО)

Фото UA

Україна та Європейський Союз у присутності президента України Володимира Зеленського, глави Європейської ради Шарля Мішеля та президента Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн підписали низку документів.

Про це пише UA.

Так, зокрема, підписана угода між Україною та Європейським Союзом і його державами-членами про спільний авіаційний простір. Документ передбачає створення спільного авіаційного простору між Україною та ЄС, що сприятиме взаємному доступу до ринків авіаперевезень з рівними умовами конкуренції та повагою до однакових правил. Йдеться, зокрема, про безпеку польотів, авіаційну безпеку, організацію повітряного руху, гармонізацію соціальної сфери та захисту довкілля.

Також укладено угоду між Україною, Європейським Союзом та Європейським співтовариством з атомної енергії про участь України у рамковій програмі з досліджень та інновацій “Горизонт Європа” та Програмі з досліджень та навчання Європейського співтовариства з атомної енергії (2021-2025), комплементарній до рамкової програми з досліджень та інновацій “Горизонт Європа”.

Підписання відбулось у межах 23-го саміту Україна – ЄС у Києві.

Читайте також: Саміт Україна-ЄС – на що чекати: “Официальный разговор” з Іваном Нагорняком

Прямий ефір