Україна та НАТО підписали меморандум про роботу над проєктами в галузі технологій

Фото з сайта nato.int

Агентство НАТО з комунікації та інформації (NCI Agency) та Україна сьогодні, 17 січня, підписали оновлений “Меморандум про погодження продовження спільної роботи над проєктами у галузі розвитку комунікаційних технологій”.

Про це повідомляє UA із посиланням на сайт НАТО.

“Ми успішно співпрацюємо з Україною протягом кількох років, надаючи їй ключові можливості та обмінюючись знаннями. За цією оновленою угодою ми поглибимо нашу співпрацю з Україною, щоб підтримати її у модернізації інформаційних технологій та комунікаційних послуг, а також визначити сфери, де може знадобитися надання тренування для персоналу. Наші експерти готові до продовження цього критично важливого партнерства”, – зазначив генеральний менеджер агенції NCI Людвіг Декампс.

Меморандум підписали амбасадорка України, представниця України при НАТО Наталія Галібаренко та генеральний менеджер агенції NCI Людвіг Декампс.

“Підписаний сьогодні меморандум продовжує нашу співпрацю, розпочату у 2015 році. За підтримки НАТО ми плануємо і надалі впроваджувати сучасні інформаційні технології та сервіси у систему управління Збройними силами України”, – заявила амбасадорка Наталія Галібаренко.

Проєкти містять спробу постачати в Україну захищене обладнання зв’язку в грудні 2018 року, яке використовується досі, а також:

  • регіональну програму гарантування безпеки повітряного простору (RASP) НАТО-Україна для забезпечення раннього сповіщення та координації щодо загроз повітряному простору;
  • ініціативу обміну знаннями, межах якої профільні експерти агентства діляться своїми знаннями щодо практики НАТО у розвитку потенціалу в галузі командування, управління, зв’язку та комп’ютерів (C4).

Нагадаємо, у НАТО відзначили прогрес України в реформах сфери оборони.

Читайте також: Військова ескалація Росії проти України (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Прямий ефір