Україна здобула “золото” та “срібло” на Паралімпіаді в Токіо

Фото з сайта xsport.ua

Україна отримала третю і четверту медалі на Паралімпійських іграх в Токіо: фехтувальник Артем Манько виборов срібну медаль у фехтуванні на візках. Єлизавета Мерешко здобула “золото” в плаванні.

Про це повідомляє UA з посиланням на paralympic.org.

Фінальна сутичка Артема Манько проти китайця Лі Хао завершилася з рахунком 15:12 на користь Хао. У півфінальній зустрічі відбулося українське дербі, де Артем Манько виявився сильнішим за паралімпійського чемпіона 2016 року Андрія Демчука.

Для Манько це перша індивідуальна нагорода на світовому рівні. Зараз українець виступає в паралімпійській категорії “А”, до якої належать спортсмени, що добре можуть контролювати тулуб, а функціонування фехтувальної руки не залежить від їхньої травми.

Єлизавета Мерешко стала першою на дистанції 50 метрів вільним стилем. Для Мерешко це вже п’яте “золото” в її кар’єрі. У 2016 році на Іграх в Ріо-де-Жанейро вона вигравала на дистанціях 50, 100, 400 метрів вільним стилем і 100 метрів на спині.

Нагадаємо, українська фехтувальниця Євгенія Бреус стала бронзовим призером, а плавець Антон Коль виборов “срібло” на Паралімпіаді в Токіо.

Також нагадаємо, 24 серпня офіційно стартували XVI літні Паралімпійські ігри-2020 в Токіо. Україну представляють 143 атлети, які будуть змагатися у 15 видах спорту.