“Україна має право на мир так само, як і всі ви”: Зеленський звернувся до учасників Глобального саміту миру

Володимир Зеленський. Фото: flickr.com

На жаль, Росія принесла в Україну війну, забравши життя тисяч українців. Я не бажаю цього нікому. Щиро бажаю, щоб усі народи світу могли просто жити без війни. І я хочу цього для всіх українців. Про це сьогодні, 15 червня, під час відкриття Глобального саміту миру в Швейцарії заявив президент України Володимир Зеленський, повідомляє FREEДОМ.

“Ми доводимо: світ може більше не впасти в тотальну війну. У війну, яку, на жаль, принесла Росія нам, в Україну, у наші домівки, в українські міста й села, і сотні, сотні з них, на жаль, повністю спалені російськими бомбами, артилерією та ракетами”, — сказав Зеленський. 

Він наголосив, що Путін вже забрав життя тисяч громадян України.

“Для чого? Бо він просто хоче захопити сусідню країну. Я нікому не бажаю подібного. Я щиро хочу, щоб усі ви, усі народи світу, кожна дитина, кожна сім’я могли просто жити без війни. І я хочу цього для всіх українців. Україна має право на мир. Так само, як і всі ви”, — заявив Володимир Зеленський.

Читайте також: Ніхто не має права на агресивну війну проти свого сусіда та підривати принципи статуту ООН, — президент України

Нагадаємо, 15-16 червня у Швейцарії відбувається перший Глобальний саміт миру, у роботі якого станом на 15 червня бере участь 101 делегація. Станом на 14 червня свою присутність підтверджували 92 країни та 8 міжнародних організацій.

Прямий ефір