Угорщина виконує союзницькі зобов’язання перед РФ, країна не пройшла свою роботу над помилками після Другої світової — думка

Віктор Орбан і Володимир Путін. Фото: gettyimages.com

Угорщина не пройшла свою роботу над помилками після Другої світової війни. Це країна-реваншист, яка воювала разом із Гітлером абсолютно свідомо. Також країна не пройшла уроків над помилками після імперського періоду. Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив політолог-міжнародник, директор Центру громадських досліджень “Український меридіан” Дмитро Левусь, коментуючи позицію Угорщини щодо України.

Також зараз країна виконує союзницькі зобов’язання перед Росією, додав експерт.

Орбан готовий блокувати переговори про вступ України до Євросоюзу доти, доки не будуть враховані вимоги Будапешта щодо мови та освіти.

“Україна готова вислуховувати пропозиції Угорщини. Але річ у тому, що насправді пропозицій по суті немає, тому що фактично угорські зауваження зараз звучать неправильно”, — зазначив Левусь.

Левусь додав, що все ж таки жорсткіша політика щодо Угорщини з боку Європейського Союзу була б дієвою, і механізми, зокрема фінансові, вони насправді є.

“Дуже багато країн Європейського Союзу з подивом сприймають, причому вже досить багато років, цей шантаж, до якого часто вдається Орбан щодо Європейського Союзу, і необов’язково абсолютно щодо України. І це вибудовування загальної лінії, воно допоможе подолати подібні блокування. Хоча, звісно, Україна має продемонструвати повністю можливість до переговорів”, — зазначив Левусь.

Прямий ефір