UATV виходить на телеринок Туреччини

Колаж UATV

Телеканал іномовлення України UATV відтепер доступний глядачам та абонентам супутникових і кабельних платформ компанії Türksat.

Türksat (Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş.) – одна з провідних компаній регіону, котра надає всі види зв’язку через супутники Türksat та інші.

Компанія надає послуги телефонії, передачі даних, інтернету, телебачення та радіомовлення за допомогою супутникового зв’язку на території Європи та Азії. Türksat здатна задовольняти потреби клієнтів у регіонах, де відсутня наземна інфраструктура. Володіючи технічними рішеннями у сфері супутникового зв’язку та за допомогою наявної кабельної інфраструктури, Türksat забезпечує операторів кабельного та інтернет-телебачення Туреччини, а також своїх абонентів багатомовним і багатокультурним контентом. Крім того, в рамках інформаційних послуг Türksat обслуговує портал електронного уряду та реалізує проекти у сфері електронних державних послуг.

Дженк Шен, генеральний директор Türksat, зазначив: “Мета Türksat – оперативно й доступно надавати якісний контент глядачам і абонентам наших супутникових і кабельних телевізійних платформ. У цьому контексті для нас велике значення має включення державного телеканалу України UATV до наших різножанрових якісних пакетів. Зважаючи на стійкі міжнародні принципи UATV, я переконаний, що новинний контент телеканалу, який пропонується п’ятьма мовами, а також різноманітні програми про історію, культуру, мистецтво та науку України, будуть цікаві не тільки українцям, які живуть тут або відвідують нашу країну, а й громадянам Туреччини. Я щиро вітаю UATV у Türksat. Впевнений, що ретрансляція UATV на платформах Türksat відіграватиме важливу роль у подальшому розвитку відносин між нашими країнами”.

Андрій Сибіга, посол України в Туреччині: “Мені приємно констатувати, що з розвитком українсько-турецького стратегічного партнерства зростає зацікавленість турецького суспільства до України, її культури та традицій. Підвищення обізнаності про нашу державу та доведення правдивої інформації до громадян Туреччини є одним із наших найголовніших пріоритетів, особливо в умовах російської агресії на Донбасі та окупації Криму Росією. З іншого боку, українці, які відвідують Туреччину або проживають тут, матимуть додаткове джерело інформації про події в Україні. Започаткування ретрансляції телеканалу UATV у кабельних мережах Türksat є справжнім проривом у інформаційній сфері, який став можливим завдяки співпраці посольства, телеканалу UATV та компанії Türksat. Користуючись нагодою, хотів би подякувати нашим турецьким друзям за можливість виходу українського телеканалу в кабельні мережі Туреччини, та висловити щирі сподівання на реалізацію важливих проектів в інформаційній сфері”.

Прямий ефір