У РФ почалися “чистки” у військовому керівництві, усунули голову Генштабу Герасимова – Арестович

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович в ефірі Youtube-каналу “Фейгін Live” повідомив, що Кремль після військових невдач в Україні взявся за “чистки” у своєму військовому керівництві. Зокрема, від виконання обов’язків усунули голову Генерального штабу Збройних сил країни-агресора РФ Валерія Герасимова.

“У нас маленькі знаки про грандіозні зміни. У Росії зміщують керівництво генерального штабу – чистки, усунення та перестановки. За попередніми даними, Герасимов де-факто відсторонений, де-юре ще обіймає посаду. Наразі вирішується, давати йому час на виправлення чи не ні“, – розповів Олексій Арестович.

Крім цього, змістили командувача першої танкової армії РФ – ударного підрозділу, на який була основна ставка. Вона воювала на півночі України та під Ізюмом у Харківській області.

“На нього відкрито  кримінальну справу, до того ж, кажуть, перекваліфікація можлива на справу про державну зраду”, – уточнив радник голови ОПУ.

У РФ також, за словами Арестовича, змінили заступника начальника Генерального штабу та командувача центрального військового округу.

“Це означає дуже важливу річ. Що саме російське керівництво дало оцінку своїм військовим за проведення “операції”: “Сідайте, двійка!” – підсумував радник голови ОПУ.

Нагадаємо, військовий експерт Олег Жданов в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UА пояснив специфіку радянских снарядів, які сьогодні агрессор РФ спрямовує проти України.

Кличко висловив стурбованість, що РФ може застосувати ядерну зброю по Києву

Україна запропонувала Росії обмін, щоби врятувати поранених захисників Маріуполя

Читайте також: Військовий експерт Михайло Притула у прямому ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UА озвучив прогноз, що Росія спробує закріпити на території України псевдореспубліки на кшталт Осетії або Придністров’я, проте шанси Кремля зменшуються з кожним днем

Прямий ефір