Кличко висловив стурбованість, що РФ може застосувати ядерну зброю по Києву

CNN

Мер Києва Віталій Кличко у коментарі CNN заявив, що не може гарантувати безпеки мешканцям столиці, які повертаються додому. Він вважає, що зберігається ймовірність застосування країною-агресором РФ тактичної ядерної зброї – оскільки Київ “безперечно” досі залишається головною ціллю ворога.

“Безпека зараз є головним пріоритетом. Так, звичайно, ми хвилюємось і ми сподіваємось, що наші військові нас захищають, але ризик усе ще є, і без наших партнерів, без США та європейських країн, ми не зможемо вижити”, – зазначив міський голова.

Він попросив жителів Києва, які повернулися додому, бути обережними, і попередив, що це їхній “особистий ризик”.

“Поки в Україні війна, ми не можемо дати гарантій жодному українцю”, – уточнив Кличко, наголосивши, що атака з боку РФ може статися “будь-якої миті”.

Нагадаємо, військовий експерт Олег Жданов в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UА пояснив специфіку радянских снарядів, які сьогодні агрессор РФ спрямовує проти України.

Україна запропонувала Росії обмін, щоби врятувати поранених захисників Маріуполя

Перший військовий РФ постане перед судом за вбивство мешканця Сумщини – Венедіктова

Читайте також: Військовий експерт Михайло Притула у прямому ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UА озвучив прогноз, що Росія спробує закріпити на території України псевдореспубліки на кшталт Осетії або Придністров’я, проте шанси Кремля зменшуються з кожним днем

Прямий ефір