“Референдум” РФ на окупованих територіях не матиме юридичного статусу — Стефанчук

Спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук на своїй сторінці у Facebook заявив, що запланований країною-агресором РФ т.зв. “референдум” на тимчасово окупованих територіях України не матиме юридичного статусу.

“Жоден псевдореферендум Росії не матиме юридичного статусу. Будь-яке волевиявлення на території України може здійснюватись лише в межах та способах, передбачених законом України. Інакше легітимність цього способу буде меншою, ніж опитування мешканців ОСББ (Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) у питанні вибору кольору фарби для билець”, — написав Стефанчук.

Глава українського парламенту підкреслив, що тим, хто задумав проводити якісь “опитування” або тим, хто вирішив підбурювати до їх проведення, варто пам’ятати, що ці дії підпадають під статтю Кримінального кодексу про колабораціонізм і караються позбавленням волі.

Нагадаємо, колишній депутат Держдуми РФ Геннадій Гудков в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA висловив думку, що бідні регіони РФ, куди йдуть труни з України, вже зрозуміли суть путінської війни.

Суд у Лівані дозволив затриманому судну з краденим українським зерном залишити порт — реакція МЗС України

ООН створює групу для встановлення фактів теракту в Оленівській колонії через тиждень після трагедії

Читайте також: Сьогодні – Оленівка, учора – Беслан. Курносова про провокації та пропаганду РФ

Прямий ефір