У Криму є близько 150 військових об’єктів, які є законними військовими цілями — аналіз експерта

Окупований Крим. Ілюстративне фото: pixabay.com

На території тимчасово окупованого Криму є 150 об’єктів, які є законними військовими цілями для Збройних сил України. Про це сьогодні, 24 липня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військово-морський експерт, оглядач Defence Express Володимир Заблоцький.

За його словами, до таких об’єктів належать, зокрема, військово-морські бази, ракетні бази, сховища аеродрому, склади тощо.

“Що стосується флоту. Близько півсотні бойових кораблів, не рахуючи допоміжних, перебувають у портах окупованого Криму. Навіть якщо витіснити їх у Новоросійськ, наприклад, вони однаково виходитимуть на патрулювання, однаково завдаватимуть ударів”, — заявив Заблоцький.

Він вважає, що потрібно завдавати удар на ураження російських військових кораблів, щоб вони не могли використовуватися за прямим призначенням.

“Особливо це стосується ракетоносців, це фрегати, це малі ракетні кораблі двох проєктів, які, до речі кажучи, росіяни абсолютно незаконно, перебуваючи під санкціями будують в окупованій Керчі”, — сказав військово-морський експерт.

Заблоцький зауважив, що з шести підводних човнів у РФ наразі є чотири в розпорядженні, дві субмарини на початок війни перебували біля берегів Сирії, і їх не пропустила Туреччина через Босфор.

“Чотири підводні човни несуть по чотири ракети кожна. Це теж цілі, які варто знищувати. Вони базуються в Новоросійську давно, з того моменту, коли ми завдали удару по Севастополю в жовтні минулого року”, — уточнив він.

Читайте також: Сезон “бавовни” в окупованому Криму триває вже 7 днів, — Чубаров

Нагадаємо, 22 липня в селищі Октябрське Красногвардійського району Криму було підірвано нафтобазу й аеродром. У радіусі 5 км евакуювали населення, а рух Кримським (Керченським) мостом зупинили.

Прямий ефір