Кожен підірваний склад боєприпасів, аеродром, нафтобаза в Криму знижує можливості російської армії вести бої на південній ділянці фронту, — Попович

Денис Попович. Фото: detector.media

Сьогодні, 22 липня, у селищі Октябрське Красногвардійського району Криму було підірвано нафтобазу й аеродром. У радіусі 5 км евакуювали населення, а рух Кримським (Керченським) мостом зупинили. Знищення складів, нафтобаз, аеродромів у Криму знижує можливості російської армії вести бої на південній ділянці фронту. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів військовий оглядач Денис Попович.

Наразі не відома кількість знищених боєприпасів, техніки, паливно-мастильних матеріалів та іншого обладнання, тому складно оцінити збитки для російської армії, зазначив експерт.

“Ми не розуміємо, скільки було знищено боєприпасів. У нас немає інформації про те, якого роду були ці боєприпаси. І у нас зараз поки що дуже мало інформації про те, які обсяги споживання боєприпасів, паливно-мастильних матеріалів та іншого обладнання зараз переправляються через так званий Кримський міст. Тим більше, що переміщення по ньому обмежене”, — сказав він.

Будь-які знищені сили й засоби російської армії в тимчасово окупованому Криму дозволяють Збройним силам України (ЗСУ) здійснювати контрнаступ, заявив Попович.

“Кожен підірваний склад боєприпасів, аеродром, нафтобаза тощо [у Криму] знижує можливості російської армії вести бої на південній ділянці фронту тут і зараз. Тобто якась військова частина на якійсь ділянці фронту перебудовує логістику і здійснює постачання з інших пунктів постачання. Це весь час, а час — це кров у такому випадку. Тобто чим більше часу витрачається на доставлення боєприпасів до окремої гармати, до окремої батареї, до окремого дивізіону — тим більше шансів в української армії завдати поразки й просунутися вперед”, — сказав він.

Читайте також:Удари по нафтобазі та аеродрому в окупованому Криму прокоментував Чубаров

Прямий ефір