У Криму створюються передумови для звільнення півострова — деталі від Коваленка

Ілюстративне фото: dw.com

У Криму ведеться планова робота зі знищення об’єктів російських окупантів, що необхідно для створення передумов до звільнення півострова. Про це сьогодні, 24 липня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.

“На території тимчасово окупованого півострова Крим зараз дійсно ведеться планова робота зі знищення об’єктів, таких як склади з боєприпасами, паливно-мастильними матеріалами і не тільки, і низки інших об’єктів. Так, це дійсно правда. Цей процес відбувається, адже півострів Крим є невіддільною частиною України, яка тимчасово окупована росіянами. Відтак, для створення передумов до звільнення півострова необхідно провести певний комплекс дій. Серед них і знищення подібного роду об’єктів”, — сказав він.

Коваленко назвав Крим транзитним логістичним хабом, звідки йде забезпечення всім необхідним південного угруповання російських окупаційних військ у Запорізькій області й Лівобережній частині Херсонської області. За його словами, в даному випадку туристи на півострові виступають живим прикриттям для окупантів.

“Вони використовують туристів у цьому випадку більшою мірою як прикриття, звичайно ж. Але якщо вже зовсім відверто — на території Криму така величезна кількість об’єктів, які слід ліквідувати, що туристи якось не сильно вплинуть як прикриття для цих об’єктів. Вони розташовані не тільки, наприклад, у районах дійсно туристичних, а й, наприклад, у центрі Криму або на півночі Криму. Безумовно, це все свідчить про те, що там туризму особливо немає на сьогодні, і там можна цілком успішно знищувати такі об’єкти”, — сказав оглядач.

Читайте також: Кожен підірваний склад боєприпасів, аеродром, нафтобаза в Криму знижує можливості російської армії вести бої на південній ділянці фронту, — Попович

Прямий ефір