У Держдумі запропонували позбавити “іноагентів” джерел доходів у РФ — розбір Курносової

Ольга Курносова. Скріншот: uatv.ua.tv

Держава має позбавити “іноземних агентів” можливості отримувати доходи на території Російської Федерації. Про це заявив речник Держдуми В’ячеслав Володін, представляючи законопроект, який заборонить громадянам і компаніям розміщувати рекламу в “іноагентів”. Володін зазначив, що наявність у “іноагентів” можливостей для заробітку в РФ викликає невдоволення серед росіян, що підтверджується “численними зверненнями”. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ говорили з політичним аналітиком, головним редактором порталу After Empire Ольгою Курносовою.

“Це природний розвиток будь-якої диктатури. Той, хто думає, що зараз усіх ворогів знищать і все на цьому закінчиться, це — маячня. Тому що диктатура це таке колесо, воно нескінченне. Як тільки закінчуються одні, треба знайти одразу інших… Та й багатих у Росії не дуже люблять. І тому показувати, що й багаті теж плачуть, це дуже корисна для режиму річ”, — наголосила гостя ефіру.

Курносова додала, що Міністерство закордонних справ Росії щосили намагається завадити російським артистам проводити гастролі в різних країнах.

“Сьогодні буквально в черговий раз вони сказали, що забороняють рекламу на ресурсах іноземних агентів, щоб іноземні агенти не могли ні копійки російських грошей отримати. Ну і, відповідно, звісно, вони всіляко заважають тим артистам, які висловлювалися проти війни, щоби у них було менше грошей”, — зазначила політичний аналітик.

Курносова вважає, що спроба позбавлення доходів насамперед спрямована проти тих, хто не перебуває на території Російської Федерації.

Читайте також: Акунін, “Майстер і Маргарита”, Улицька, “Бі-2”: Росія запроваджує репресії проти діячів культури (ВІДЕО)

Прямий ефір