У Британії, США, Німеччині, Іспанії та Португалії: вийшла книга промов Зеленського “Послання з України”

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Наприкінці листопада видавництво Penguin Random House видано книгу “Послання з України”, що містить 16 промов президента України Володимира Зеленського. Книга вийшла у Великій Британії, США, Німеччині, Іспанії та Португалії, повідомляє FREEДОМ з посиланням на “Укрінформ“.

Видавець назвав збірку “бойовим кличем для всього світу, щоб виступити і боротися за свободу”.

До книги увійшли промови Зеленського, починаючи з 2019 року. Для друку їх обирав президент України особисто. Також глава Української держави написав вступ до збірки. Він наголосив, що відібрані ним промови допоможуть читачам “зрозуміти українців: наші прагнення, наші принципи та наші цінності”.

Також у вступі Зеленський розмірковує про те, що він дізнався про себе і про Україну від початку повномасштабної війни з Росією.

Крім того, президент у книзі написав, що “підтримка України — це не тренд, не мем”.

“Якщо ви хочете зрозуміти, звідки ми прийшли, чого хочемо і куди йдемо, вам потрібно більше дізнатися про те, хто ми такі. Ця книга допоможе вам зробити саме це”, — додав він.

Книга “Послання з України” містить передмову Аркадія Островського, редактора журналу Economist у Росії та Східній Європі, який пояснює контекст виступів і чому вони мають значення. Островський сказав, що в книзі зафіксовано, “як Україна знайшла свій голос і свою силу”.

“За останні сім місяців виступи президента Зеленського стали закликом до дії для всіх, кому небайдуже майбутнє демократії. Це честь — допомогти йому поділитися своїм посланням зі світом”, — зазначив Роуен Борчерс, редакційний директор видавництва Hutchinson Heinemann.

Усі доходи президента Зеленського від продажу книжки — щонайменше 60 пенсів за примірник друкованого видання, що продається у Великій Британії, – буде передано до фонду United24. Гроші з цього фонду, що перебуває у віданні уряду України, розподіляють по міністерствах на найнагальніші потреби.

Зазначимо, що одними з перших промови Володимира Зеленського переклали й випустили французи — у збірку “За Україну” ввійшло 23 промови. Зараз у книгарнях світу можна зустріти щонайменше 5 збірок з промовами українського лідера та 16 біографічних книг про президента різними мовами.

Прямий ефір