Це параноя і патологічна мстивість президента Росії, — Ейдман про мотиви вбивства Навального

Володимир Путін. Фото: ap.org

Президент Володимир Путін давно вирішив убити російського опозиційного політика Олексія Навального, тому зробив це навіть попри його ув’язнення. Про це сьогодні, 16 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив російський соціолог і журналіст Ігор Ейдман. 

“Звісно, Навального вбив Путін, і ухвалював рішення про його вбивство особисто Путін. Чому рішення ухвалив особисто Путін? З раціонального погляду аналізувати сенсу немає, тому що Путін давно неадекватний. Він давно перебуває в рамках якоїсь тільки своєї параноїдальної логіки. І чому він саме зараз вирішив убити Навального, сказати важко, але убити його він вирішив давно”, — сказав він. 

Ейдман нагадав, що російський режим уже намагався вбити опозиціонера. Так, у серпні 2020 року його отруїли.

“Після того, як Путіну вдалося посадити Навального, деякі люди вирішили, що тепер, коли Навальний у в’язниці, він уже не становить небезпеки, і Путін не буде його вбивати. Але нічого подібного. Путін людина така, патологічно мстива і зла. І навіть у в’язниці за Полярним колом, мучачи постійними ШІЗО, його це не влаштовувало, йому потрібно було вбити свого супротивника, свого ворога”, — акцентував публіцист.

Чому саме в цей момент він вирішив поставити крапку, сказати важко, зазначив Ейдман. Але те, що Навального вбив російський диктатор, легко пояснити його “параноїдальною логікою”.

“Він страшенно мстивий, злопам’ятний і підступний, і він не прощає ніяких образ, зокрема й уявних, вигаданих, які сам придумує. Своїх ворогів він намагається дотиснути і знищити. Ми бачимо це не тільки на прикладі людей, а й на прикладі держав, — його ненависть до України і до українського народу стабільна впродовж багатьох років, як і спроби знищити Україну, знищити українців як окрему самостійну націю”, — резюмував Ігор Ейдман.

Читайте також: Навальний убитий Путіним, як і тисячі інших закатованих і замучених, — Зеленський

Нагадаємо, у виправній колонії сьогодні, 16 лютого, помер російський опозиційний політик Олексій Навальний. Про це повідомили пресслужба управління Федеральної служби виконання покарань Росії по Ямало-Ненецькому автономному округу (ФСВП ЯНАО), а також низка російських ЗМІ.

Прямий ефір