Навальний убитий Путіним, як і тисячі інших закатованих і замучених, — Зеленський

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський прокоментував новину про смерть опозиційного російського політика Олексія Навального в колонії. Глава держави підкреслив, що Навальний повторив долю тисяч людей, закатованих президентом РФ Володимиром Путіним. Про це сьогодні, 16 лютого, зазначив Зеленський під час зустрічі з представниками ЗМІ в Берліні за результатами переговорів із канцлером Німеччини Олафом Шольцом, інформує FREEДОМ.

“Стало відомо, що в російській тюрмі загину Олексій Навальний. Очевидно, він убитий Путіним, як і тисячі інших закатованих, замучених через одну цю істоту. Путіну все одно, хто загине, аби тільки він зберіг свої позиції. Саме тому, він не має зберегти нічого. Путін все повинен програти, все повинен втратити й відповідати за скоєне”, — заявив глава держави.

Він підкреслив, що Путіна потрібно зупинити, а зробити це можна лише у співпраці.

“Путін завжди вбиває. Він сам по собі і є війна. Він не зупиниться. Його можна зупинити лише всім разом у співпраці”, — констатував президент.

Голова Офісу президента України (ОПУ) Андрій Єрмак підкреслив, що для Путіна людське життя нічого не значить.

“Путін — максимальне зло, яке боїться будь-якої конкуренції. Життя росіян для нього — це ніщо. Всі, хто закликає до перемовин, мають зрозуміти, що вірити йому не можна. Єдина мова, яку він розуміє — сила”, — написав Єрмак у Telegram.

Читайте також: Російський опозиціонер Навальний помер у колонії — що відомо

Прямий ефір