Троє загиблих та понад 60 пошкоджених будинків: стали відомі наслідки ракетного удару військ РФ по Дніпру (ВІДЕО)

Наслідки обстрілу Дніпра. Фото: t.me/pgo_gov_ua

Внаслідок нічного ракетного удару по місту Дніпро загинули троє людей, серед них — одна дитина. Ще п’ятеро було поранено, зокрема 12-річну дівчинку. Про це сьогодні, 29 вересня, розповіла журналістка телеканалу FREEДОМ з місця подій.

Вона зазначила, що на місці прильоту можна побачити величезну вирву діаметром приблизно 10 метрів і глибиною понад 7 метрів. Кадри руйнувань будинків шокують.

Наслідки обстрілу Дніпра. Фото: t.me/pgo_gov_ua

“Військові, з якими ми тут змогли поспілкуватися, капелани говорять, що за всі місяці війни в Україні такого розміру вирви вони ще не бачили. А на місці цієї вирви ще ввечері був розташований приватний житловий будинок. У ньому жила сім’я: мати та дочка, а з ними двоє маленьких дітей. Дітям 9 та 8 років”, — розповіла журналістка.

За словами родички загиблої родини, люди переїхали до приватного будинку нещодавно, щоб жити якомога далі від якихось стратегічних підприємств.

“Люди боялися, що саме у квартирі їх зможе наздогнати якась російська ракета. І ось сюди вони переїхали, щоб бути спокійнішим у приватному секторі. Але, на жаль, сьогодні вночі саме в їхній будинок поцілила російська ракета, було пряме влучання”, — уточнила журналістка.

З першої години рятувальники працюють на місці трагедії, розбирають завали. Їм вдалося знайти останки тіл трьох людей — двох дорослих та однієї дитини. Тіло ще однієї дитини шукають досі.

“На місці прильоту виявлено вирву діаметром приблизно 10 метрів та глибиною понад 7 метрів. Пошкоджено 61 приватний житловий будинок, 4 житлові будинки повністю зруйновано. Наразі рятувальники проводять пошук однієї дитини. На місці пожежі було виявлено останки трьох дорослих і, на жаль, однієї дитину. Пошук дитини продовжується”, — повідомив рятувальник Ігор Гетало.

Також журналісти FREEДОМ поспілкувалися з чоловіком, який мешкає буквально за кілька метрів від будинку, який був повністю зруйнований.

Він каже, що їх врятувало з дружиною лише те, що землю зі зруйнованого будинку буквально нагорнуло на їхній будинок, що розташований у низині. І саме це врятувало людей.

“Дружина кричить, що її вдарило та привалило. А в мене капці злетіли. Я відчуваю, що довкола скло. І ось доки я знайшов капці, дружина вже виповзла. Її вікном вдарило”, — поділився чоловік.

Також російські війська вночі завдали удару ближче до центральної частини міста. Ракета влучила по території одного із ринків. Поруч розташоване автопідприємство, там пошкоджено понад 60 пасажирських автобусів та кілька десятків вантажівок.

“Наразі рятувальники також проводять ліквідацію наслідків цього ракетного удару, розбирають завали, опитують водіїв”, — уточнила журналістка.

Нагадаємо, 29 вересня вночі російська армія завдала ракетного удару по житловому кварталу Дніпра. 

Прямий ефір