Старт президентської кампанії Путіна почався з оголошення екстремістами ЛГБТ — думка

Виступ Путіна 21.02.2023. Скріншот: youtube.com

Передвиборча стратегія Володимира Путіна грунтується на створенні ворогів, таких як ЛГБТ-спільнота і Захід. Сам диктатор формує образ лідера війни. Про це сьогодні, 9 грудня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів директор Фонду боротьби з корупцією Іван Жданов.

“Старт виборчої кампанії почався, коли вони оголосили екстремістами й ворогами ЛГБТ — це перший пункт програми Володимира Путіна. Що ось, нумо ділити суспільство. Є вороги — Захід, ЛГБТ і ті, з ким ми боремося. А є традиційне російське суспільство, яке ненавидить усе прозахідне, усі свободи та будь-які цінності Заходу”, — сказав він. 

За його словами, розрахунок Кремля був на те, що в реальності близько 90% російського суспільства традиційно висловлюють негативне ставлення до теми ЛГБТ. 

“Друга схема — заборона абортів. Однак вони відразу зрозуміли, що з темою про аборти не виходить і різко її відкотили. Матвієнко (голова Ради Федерації Валентина Матвієнко, — ред.) одразу ж почала виступати про те, що не потрібно поспішати, потрібно піклуватися про жінок тощо. Очевидно, що ця тема якраз розділяє суспільство”, — каже він. 

Жданов зазначив, що сам так званий порядок денний, з яким Путін іде на вибори, явно визначається як “лідер війни”.

“Дивіться, навколо мене військові, мене оточують військові. І в такій ситуації важкої військової ситуації коней на переправі не міняють. Тому — я залишаюся при владі. Це буде головний порядок денний на наступні 100 передвиборчих днів. Таким чином, ми знайшли ворогів, тих, хто виступає проти традиційних сімейних цінностей, включно із Заходом, і визначили позитивний порядок денний, на чому шукати натхнення — це військово-патріотична тема”, — підсумував Іван Жданов.

Читайте також: ЛГБТ-рух у Росії поставили в один ряд з екстремістами — розбір експертів (ВІДЕО)

Нагадаємо, 8 грудня президент РФ Володимир Путін офіційно заявив про намір балотуватися на виборах у березні 2024 року. Для виборів уже навіть обрали дату, 15-17 березня, і символіку — літеру “V”. 

Прямий ефір