Співвідношення у живій силі 1:3: про гарячі ділянки фронту Донеччини розповів Снєгирьов

Лінія фронту на Донеччині. Ілюстрація: deepstatemap.live

Наразі найважча у військовому плані ситуація на Донеччині — на Покровському напрямку та в районі міста Часів Яр. Про це сьогодні, 8 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів військово-політичний аналітик Дмитро Снєгирьов.

“Де найважча ситуація? Це Часів Яр, де окупанти, на жаль, мають певні тактичні успіхи, і Покровський напрямок, де зосереджено близько трьох бригад противника. На цьому напрямку окупанти створили перевагу в живій силі 1:3. Тобто трьом бригадам сухопутних військ країни-окупанта протистоїть фактично одна бригада Збройних сил України. І, як бачимо, протистоять успішно”, — зазначив Снєгирьов.

Він повідомив, що просування росармії в означених районах має тактичний характер, “тобто це кілька сотень метрів”.

“Перевага в живій силі окупаційних військ компенсується коштом саме тактико-технічних характеристик західного озброєння у ЗСУ. У західних реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) дальність ураження в півтора-два рази вища, ніж у радянських і російських РСЗВ, які є на озброєнні окупантів. Наприклад, дальність ураження систем HIMARS (“Хаймарс”) — 75 км, а російських РСЗВ “Град” — 20-21 км”, — уточнив експерт.

Снєгирьов додав, що нові надходження західної військової допомоги ще більше допоможуть Силам оборони України протистояти противнику.

Читайте також: “Хаймарсами” ми не дістанемо до військових аеродромів і установок С-300 у Росії, — Снєгирьов

Прямий ефір